דוגמאות לתכניות פינוי בינוי

התחדשות עירונית | פינוי בינוי

לחושן ניסיון רב בניהול תכנון של תכניות בהתחדשות עירונית וייצוג דיירים בהובלת פינוי בינוי ותמא 38. לדוגמא: רחוב מבצע סיני 25 ו-27 בבת ים, ברחוב רמב"ם 3-7 בהרצליה, ברחוב קריניצי 55 ברמת גן, ברחוב שטרוק 6 בתל אביב-יפו, ועוד - ניתן לראות דוגמאות בפרוייקטים.

אנו מתמחים בייצוג דיירים ,הכנת תכנית בניין עיר לפינוי בינוי, הכנת מכרז לבחירת קבלן ופיקוח צמוד הן על התכנון והן על הביצוע עד סוף שנת הבדק.

בייצוג דיירים אנו עובדים על בסיס הצלחה כך שאנו מממנים את המתכננים ומקבלים את שכרנו רק על בסיס הצלחה מהקבלן שהדיירים בוחרים.

 

מידע לדיירים

אנחנו בחושן עומדים לרשותכם כדי שתוכלו כדיירים לקדם הליך פינוי בינוי מקצועי, שקוף ויעיל, בו האינטרסים שלכם הם המובילים. מה נוכל לעשות עבורכם?

חושן תוציא עבורכם מכרז ליזמים בו אדריכל מטעמכם יתכנן, יועץ משפטי מטעמכם יקבע את תנאי הסף, ושמאי מטעמכם יקבע מה התמורה המגיעה לכם.

עבודתנו כוללת בין היתר בדיקת אפשרות יישום תמ"א 38 עבורכם מבחינה כלכליות, תכנוניות ושמאית. ככל שתמ"א 38 לא מקנה מספיק זכויות למימוש הפרויקט, חברתנו תקדם עבורכם תכנית בניין עיר (תב"ע) אשר תעניק זכויות רבות יותר שיאפשרו את מימוש הפרויקט.

כך מתאפשר לכם לקבל לידיכם את זכויות הבניה (במקום היזם), להגדיר מהן הדרישות שלכם מהיזמים בצורה מקצועית, לקבל הצעות מיזמים שונים, ולבחור את היזם המתאים ביותר לכם. בנוסף, התהליך הוא שקוף בקביעת התמורה לדיירים.

טופס יצירת קשר

תודה על הפנייה

למידע נוסף: פינוי בינוי: שאלות ותשובות

כדי לקבוע פגישת ייעוץ ניתן למלא את הטופס

או ליצור קשר בטלפון: 09-8996472

או במייל: hoshen@hoshen-pm.co.il

פינוי בינוי: שאלות ותשובות